Vytisknout/Uložit jako PDF
Pokud chcete uložit program v PDF, vyberte při tisku tiskárnu "Uložit jako PDF". Nezapomeňte také vypnout tisk záhlaví a zápatí. Použít můžete také kombinaci kláves CTRL+P nebo CMD+P (Mac).

Společnost pro ranou péči, pobočka Brno

Prezentační stolek v Dětské nemocnici Brno

1. 11. 8.00–15.00 h | Teyschlova hala Dětská nemocnice Brno, Černopolní 9

Při příležitosti zahájení výstavy "Každé dítě je úžasné" v Dětské nemocnici Brno budeme prezentovat naše zrakově stimulační předměty ve vstupní Teyschlově hale nemocnice. Podívat se, vyzkoušet na vlastní oči a popovídat si s poradkyněmi rané péče můžete právě zde v pondělí 1.11. od 8.00 do 15.00 hod.  

Příloha:

Výstava "Každé dítě je úžasné"

1.–7. 11. 8.00–20.00 h | Teyschlova hala Dětská nemocnice Brno, Černopolní 9

Jako každá máma a každý táta, také rodiče dětí s postižením chtějí zažít tyto pocity. Společnost pro ranou péči pomáhá rodinám dětí se zrakovým postižením. Jezdí za nimi domů a ukazuje rodičům, jak mohou stimulovat zrak dětí a celkově je rozvíjet. Všestranně rodiče podporuje a dodává jim sebedůvěru, že to jako rodina zvládnou. Každé dítě má právo na dobrý start do života. Toto jsou hesla naší nové výstavy, kterou můžete vidět v prostorách Teyschlovy haly v Dětské nemocnici Brno od 1. do 7.11. 2021.

Příloha:

Dobré ráno s ranou péčí

2. 11. 9.00 h | Brno, Česká Televize, Trnkova 117

Je nám ctí, že jsme byly společně s MUDr. Kateřinou Šenkovou, dětskou oční lékařkou, pozváni do pořadu Dobré ráno v České televizi. Rády vysvětlíme, proč jsou zraková stimulace a podpora vývoje tak důležité pro kvalitní život dětí se zrakovými a kombinovanými problémy a dětí předčasně narozených.

Příloha:

Společně to skoulíme 3

5. 11. 18.00–21.00 h | Kajot Intacto, Brno Olympia ulice

Charitativní bowlingový turnaj na podporu rodin dětí, které vychovávají dítě se zdravotním problémem či postižením. Účastníci jsou týmy složené ze sponzorů, příznivců a podporovatelů brněnské pobočky Společnosti pro ranou péči. Na programu je soutěž o nejlepší tým a nejlepšího hráče turnaje.

Příloha:

Více informací o Týdnu rané péče naleznete na www.tydenranepece.cz.